Мірча Луческу поділився своїми враженнями від гостьового матчу 1/4 фіналу Ліги Європи проти португальської Браги.


Мірча Луческу поділився своїми враженнями від гостьового матчу 1/4 фіналу Ліги Європи проти португальської Браги.

"Задоволений грою і результатом. Вважаю, що ми його заслужили. Знали, що граємо проти дуже технічної команди, яка сповідує атакуючий футбол. Розуміли, що трибуни будуть гнати Брагу вперед", — заявив румунський фахівець в інтерв'ю каналу Футбол 1.
"Розуміли, що в першому таймі вони підуть вперед, але ми добре організували нашу гру в обороні. Кожен раз, коли у нас був шанс вийти в контратаку, ми це робили".
"Другий тайм вони почали дуже агресивно, намагалися йти вперед — це дозволило нам знаходити вільні зони. Так, у них було кілька моментів, але вони виникали переважно після контратак, а не після якихось колективних дій. Наші атаки могли привести до того, що ми могли досягти ще більш комфортного результату"
"Є ще другий матч, ще нічого не вирішено. Нас очікує складний матч і у Львові. Сподіваюся, що наші вболівальники допоможуть нам. На жаль, втратила Ракицького, але зате у другому матчі повернеться Кучер. Мало часу для підготовки, попереду важкий матч зі Сталлю на виїзді. Потрібно відновити футболістів і в кращих кондиціях підійти до повторного поєдинку. Вважаю, що ми повністю заслужили перемогу".
Джерело: УкрМедіа
Мірча Луческу поділився своїми враженнями від гостьового матчу 1/4 фіналу Ліги Європи проти португальської Браги. Мірча Луческу поділився своїми враженнями від гостьового матчу 1/4 фіналу Ліги Європи проти португальської Браги. Reviewed by Denis 55 on 20:44 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.