Гройсман підтвердив підняття цін на газ з 1 травня


Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд буде змушений продовжити поступове підняття тарифів на газ для населення до економічно обґрунтованого рівня, як того вимагає Міжнародний валютний фонд (МВФ).

- Є зобов'язання, які підписані українською стороною, що тарифи на газ будуть 100% відповідати вартості. Іншого шляху немає, у мене немає вибору, – сказав Гройсман в ефірі телеканалу 24 в середу ввечері, відповідаючи на питання, чи буде новий уряд піднімати тарифи на газ для населення з 1 травня, як це вимагає МВФ в рамках програми розширеного фінансування.
Нагадаємо, згідно з меморандумом про співпрацю з МВФ, Україна повинна з 1 квітня провести черговий етап підвищення тарифів на газ . Однак уряд вирішив відкласти на місяць підвищення цін на газ для населення та теплопостачальних підприємств.
До РЕЧІ
Україна почала закачувати газ в підземні сховища на зиму
На сьогоднішній день в українських підземних газових сховищах міститься 8,46 мільярдів кубометрів. Також Україна почала закачувати газ на зиму. З 7 по 10 квітня ПГС поповнилися на 30 мільйонів кубометрів. Про це повідомили в прес-службі "Укртрансгазу" .
Вранці 11 квітня накопичення природного газу здійснюється в добовому режимі 20,5 мільйонів кубометрів, що в чотири рази більше обсягу закачаного палива в попередню добу.
Джерело: УкрМедіа
Гройсман підтвердив підняття цін на газ з 1 травня Гройсман підтвердив підняття цін на газ з 1 травня Reviewed by Denis 55 on 16:45 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.