Уфологи розглянули на Марсі тіло мертвого гуманоїда (фото)


На знімках, отриманих від марсохода NASA Curiosity, уфологи розглянули тіло мертвого гуманоїда. Уфологи впевнені, що інопланетянин загинув в результаті катастрофи.

Прихильники теорії про існування позаземних розумних форм життя продовжують вивчати знімки марсіанської поверхні, публікуються фахівцями NASA, в пошуках доказів своєї парадигми. Цього разу увагу дослідників привернув кадр від наукової лабораторії Curiosity, на якому уфологи розглянули силует, форма якого нагадує людиноподібна істота.

Проаналізувавши позу інопланетянина, дослідники прийшли до висновку, що гуманоїд мертвий. Більш того, інопланетянин загинув в результаті страшної катастрофи, на що вказують розкидані неподалік уламки і величезна плита, придавившая нижні кінцівки істоти, відзначили уфологи.
 
Уфологи розглянули на Марсі тіло мертвого гуманоїда (фото)
В серпні 2015 року уфологи заявили про виявлення на поверхні Марса профілю Давньоєгипетського фараона. Ця скульптура є свідченням існування цивілізації, колись населявшей Червону планету, впевнені дослідники.
Джерело: УкрМедіа
Уфологи розглянули на Марсі тіло мертвого гуманоїда (фото) Уфологи розглянули на Марсі тіло мертвого гуманоїда (фото) Reviewed by Denis 55 on 16:07 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.