Яценюк з моменту відставки тиждень провів в Росії


Бізнесмен, український олігарх, власник компанії «СКМ» Рінат Ахметов, привіз Яценюка на територію країни-агресора.


У ЗМІ з посиланням на джерела, близькі до адміністрації президента України, з'явилася інформація, що колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк 19-22 квітня інкогніто перебував у Москві, де спілкувався з офіційними особами РФ.
Ініціатором і організатором зустрічей виступив український олігарх, власник компанії «СКМ» Рінат Ахметов, який має тісні контакти з російською стороною.
Бізнесмен привіз Яценюка на територію країни-агресора, щоб він розповів про корупційні схеми Петра Порошенка та інших вищих посадових осіб України, а також деталях подій на Майдані в 2014 році, що призвели до повалення Віктора Януковича.
В обмін на це Ахметов має намір зажадати від адміністрації президента РФ преференції для своїх підприємств, що перебувають у так званих «ДНР» і «ЛНР».
Нагадаємо, що останнім часом з'явилася інформація про претензії до Ахметова з боку сепаратистів із-за відсутності податкових надходжень до бюджетів самопроголошених республік від енергетичних, металургійних, гірничодобувних компаній, що входять в «СКМ» і розташованих на окупованих гібридними російськими військами частинах Донецької та Луганської областей.
Яценюк з моменту відставки тиждень провів в Росії
Джерело: УкрМедіа

Яценюк з моменту відставки тиждень провів в Росії Яценюк з моменту відставки тиждень провів в Росії Reviewed by Denis 55 on 16:34 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.