Порошенко відкрив японський завод у Львівській області


Україна в цілому отримала від Японії допомогу в $1,9 мільярда доларів.

Про це заявив президент України Петро Порошенко сьогодні на церемонії відкриття японського заводу "Фуджикура" у Яворівському районі Львівської області.
"Незважаючи на те, що Японія знаходиться від нас за тисячі і тисячі кілометрів, це одне з найбільших, найбільш надійних і найбільш стратегічних партнерів", - зазначив глава держави.
"Україна є державою, яка отримує найбільшу в світі японську допомогу, яка в цілому становить майже 1 млрд 900 млн доларів", - сказав Порошенко.
"Це не тільки будівництво мостів, це не тільки будівництво Бортницької станції аерації. Ми домовилися про те, що найближчим часом ми будемо використовувати японський досвід щодо забезпечення менеджменту портової інфраструктури для збільшення використання транзитного потенціалу України", - зазначив президент.
Український президент брав участь в церемонії відкриття заводу організації «Фуджікура Аутомотив Україна Львів» в процесі робочої поїздки до Львівської області.
Про це передається на офіційному сайті глави держави.
Петро Порошенко нагадує про свою недавню зустріч з генеральним директором японської компанії Fujikura Хорхе Гарсія, підсумком якої і є створення нового підприємства.
«У процесі офіційного візиту до Японії сподобалося мені виступ керівників компанії Fujikura, які розповіли, що їм ніколи, майже ні в одній державі не було настільки комфортно відкривати свій бізнес як в Українській державі, у Львівській області. Нехай ця подія буде найпотужнішим сигналом для всіх потенційних капіталовкладників, що здатні повірити в нашу Україну », - КАЖЕ Петро Порошенко.
Він також підкреслив, що 550 нових робочих місць, заснованих завдяки початку роботи компанії - це тільки перший етап.
Український лідер також зазначив, що незважаючи на віддаленість Японії, ця держава вважається «одним з наших найбільших і надійних стратегічних партнерів». З його слів, японська підтримка України в загальному налічує приблизно 1,9 мільярда американських доларів.
Президент України взяв участь у символічному старті виробничої лінії, був ознайомлений з виробничими потужностями та провів бесіду з співробітниками підприємства. У церемонії також брали участь генеральний директор Fujikura Хорхе Гарсіа і надзвичайний і повноважний посол Японії в Українській державі Шигекі Сумі.
Порошенко відкрив японський завод у Львівській області
ТОВ «Фуджікура Аутомотив Україна Львів» - створено в листопаді 2013 року компанією Японії Fujikura Ltd. для реалізації інвестиційного проекту в Українській державі з виготовлення автомобільних компонентів. Провідним напрямком діяльності організації вважається виробництво кабельних мереж для основних автомобільних виробників Європи відповідно до японськими стандартами якості.
Варто нагадати, Японія надала Українській державі кредитну лінію на 269 мільйонів американських доларів.
Японія дає Україні кредит.
Про надання кредитної лінії Україні в процесі брифінгу в Києві 8 квітня розповів заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, підбиваючи підсумки про візит президента Української держави Петра Порошенка до Японії.
«Японія продовжила власну політику грошово-економічною підтримки нашої держави. За Цією причини ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР (Сіндзо Абе Японії В категорії) оголосив про зведення компанією Японії страхування експорту та імпорту кредитної лінії для Української держави в обсязі 30 мільярдів ієн - це приблизно 269 мільйонів американських доларів. Ця підтримка буде грати високу роль з точки зору стабілізації економічного сектора України », - говорить він.
Джерело: УкрМедіа
Порошенко відкрив японський завод у Львівській області Порошенко відкрив японський завод у Львівській області Reviewed by Denis 55 on 14:40 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.