Ліга чемпіонів: поки "Реал" рвав німців, Зідан порвав штани (Відео)


Під час матчу Ліги чемпіонів, де "Реал" громив "Вольфсбург", Зінедін Зідан в цей час біля кромки поля теж не нудьгував і від переживань аж штани розірвав.

По ходу другого чвертьфінального матчу між іспанським "Реалом" і німецьким "Вольфсбургом" тренер мадридців Зінедін Зідан від переживай аж штани свої розірвав.
Воно й не дивно, бо перший матч його команда програла 2:0 і потрібно було в щоб те не стало відіграватися. У такій ситуації, природно, Зідан сильно переживав і бурхливо реагував на моменти своєї команди, особливо, коли не вдавалося забити з вигідної позиції.
В одному з моментів, коли у штрафний майданчик німців вривався Банзема і, обігравши суперника, наносив удар з вигідної позиції, Зідан так завзято відреагував, що відірвав половину штанини.
На щастя для Зізу він собі зможе дозволити знайти їм заміну і більше того, міг би "збити" нові штани з винуватця інциденту Банзема.
У підсумку "Реал" виграв – 3:0 і вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів. Не дарма Зідан рвав штани.
Джерело: УкрМедіа
Ліга чемпіонів: поки "Реал" рвав німців, Зідан порвав штани (Відео) Ліга чемпіонів: поки "Реал" рвав німців, Зідан порвав штани (Відео) Reviewed by Denis 55 on 20:13 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.