Учені з Великобританії знайшли рослину, здатну вилікувати рак


Учені з Великобританії знайшли рослину, здатну вилікувати рак. У коренях квітки містяться органічні речовини, здатні перешкоджати розвитку пухлин.

Група вчених з Центру Джона Іннеса, розташованого на південному сході Великобританії, з'ясувала, що рослина, відоме під назвою шоломниця байкальський (Scutellari baicalensis), містить у собі речовини, здатні боротися з раком і хворобами печінки. Інформацію про це опублікував журнал Science Advances.

За словами фахівців, квітка, яка досить давно використовується в народній медицині Китаю, може вбивати клітини злоякісних ракових пухлин, не завдаючи шкоди здоровим клітинам. В коренях рослини були виявлені органічні речовини, звані флавонами. Вони володіють вищезгаданими властивостями і можуть перешкоджати подальшому розвитку хвороби.

Науковці уже підтвердили свої висловлювання, провівши експеримент на мишах. Зараз же вони планують більш детально вивчити речовина і навчитися синтезувати його в лабораторії.
Джерело: УкрМедіа
Учені з Великобританії знайшли рослину, здатну вилікувати рак Учені з Великобританії знайшли рослину, здатну вилікувати рак Reviewed by Denis 55 on 23:27 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.