Коли піде Путін: у Кремлі з'явилися лідери палацового перевороту

Як повідомляє російський політолог, повалити нинішню владу може тільки російська еліта.
Незважаючи на те, що багатії Росії всіма своїми злитками зобов'язані саме Путіну, все ж вони не менше залежать від Заходу, проти якого зараз виступає глава Кремля.
Еліта візьметься за вила" тоді, як російський вождь почне втрачати підтримку народу і завдасть істотної шкоди зовнішньополітичних відносин. Наслідки від дій режиму Путіна вже загрожує значними ризиками для багатіїв. Дана заява була зроблена російським політологом, журналістом і політичним діячем Андрієм Пионтковским.
Він заявляє, що нинішня еліта Росії живе в "шаленому світі". Так як вони зобов'язані проклинати Захід, але при цьому вони пов'язані з Америкою не тільки діловими, але й особистими відносинами.
"Довго в такому світі вони існувати не зможуть. Боротися з Заходом, маючи особисті зв'язки з Америкою довго нікому не під силу", - заявив політолог.
Як вважає політик, еліта все це час не робила жодних дій, спрямованих на повалення путінського режиму тільки тому, що вони пов'язані з Путіним. Спільне походження багатств і загальні злочини не дають їм зважитися на цей крок. Але все ж, еліта розуміє, що після падіння путінського режиму, вона вже не зможе існувати в пост-путенском державі.
"Поштовхом до дій може стати зовнішньополітичне поразка Путіна. Можливо, саме тоді російська еліта зрозуміє, що при цьому режимі вони втратять значно більше".
Політолог заявив, що невеликі спалахи протестів, які іноді проводять у Росії - це "дуля в кишені", спрямована Путіну від еліти.
"Але все ж, історія може повторитися, і наближені царя під покровом ночі, проберуться до нього в опочивальню, вдарять табакеркою по голові і придушать шарфом", - уклав політолог.
Раніше незалежний політолог Віктор Карспрук теж писав, що російська еліта втратить терпіння, і скоро візьметься за справу . В лавах політичної еліти починається паніка, так як вони розуміють, до чого веде путінський режим, та у разі, якщо він кане в літо, туди ж відправляться їх маєтки і мільйони, а може і вони самі.
"Ситуація загострюється. Еліта обурюється. Буде не дивно, якщо найближче оточення президента Росії стане катом. Наприклад, під час тренувань з дзюдо вже не молодий вождь, невдало приземлиться на татамі і зламається навпіл. А колишні кагебешники Іванов, Патрушев або Бортиків можуть у цьому допомогти", - заявив Карспрук.
Джерело: УкрМедіа
Коли піде Путін: у Кремлі з'явилися лідери палацового перевороту Коли піде Путін: у Кремлі з'явилися лідери палацового перевороту Reviewed by Denis 55 on 20:17 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.