Що відбувається відразу ж після смерті. Доказ вченого

Професор з медичної школи Університету Північної Кароліни заявив, що згідно теорії біоцентризму, смерть є ілюзією, яку створює нашу свідомість.Роберт Ланц стверджує, що після смерті людина переходить в паралельний світ.
Дослідник говорить, що життя людини схоже на багаторічну рослину, яка завжди повертається, щоб знову зацвісти в мультивселенної. Все, що ми бачимо, існує завдяки нашій свідомості, вважає учений. Роберт Ланц підкреслив, що люди вірять в смерть, тому що їх так вчать, або тому що свідомість асоціює життя з функціонуванням внутрішніх органів. Ланц вважає, що смерть не є абсолютним завершенням життя, а являє собою перехід у паралельний світ.
У фізиці давно існує теорія про нескінченне число Всесвітів з різними варіаціями ситуацій і людей. Все, що може статися, вже десь відбувається, а отже, смерть не може існувати в принципі.
Джерело: УкрМедіа

Що відбувається відразу ж після смерті. Доказ вченого Що відбувається відразу ж після смерті. Доказ вченого Reviewed by Denis 55 on 16:36 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.