На острові Тузла зведена переша опора майбутнього Кримського мосту


За даними однойменного інфоцентру на мосту буде 595 опор, для їх пристрою потрібно занурити понад п'яти з половиною тисяч паль.

На острові Тузла зведена переша опора майбутнього Кримського мосту. За даними однойменного інфоцентру на мосту буде 595 опор, для їх пристрою потрібно занурити понад п'яти з половиною тисяч паль.
За повідомленням прес-служби інфоцентру «Кримський міст», висота першої опори всього три метри. Для її пристрою використовували чотириста тонн металоконструкцій і двісті п'ятдесят кубометрів бетону. Згідно з проектом, на мосту буде 595 опор, для їх пристрою потрібно занурити понад п'яти з половиною тисяч паль. 
«Завантажено вже понад 450 паль різного типу, ведеться забивання ще понад 100 паль, а також спорудження ростверків, формування тел опор», — повідомив головний інженер Упрдор «Тамань» Юрій Сафонов.
У інфоцентрі також зазанчили, що на керченській стороні, де грунт найбільш підходящий для будівництва, зводять перші опори під залізницю.
Джерело: УкрМедіа
На острові Тузла зведена переша опора майбутнього Кримського мосту На острові Тузла зведена переша опора майбутнього Кримського мосту Reviewed by Denis 55 on 23:12 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.