Терористи в Донецьку готуються приймати літаки з Росії


Бойовики самопроголошеної "ДНР" почали ремонт злітно-посадкової смуги зруйнованого Донецького аеропорту.

Про це "ОстроВу" повідомляє джерело у Донецьку.
За його словами, ремонтні роботи проводилися у кінці березня – на початку квітня і зараз ЗПС вже може приймати транспортні літаки.
Співрозмовник розповів, що жителі Донецька в ніч на понеділок чули звук важких літаків що пролітають, а вранці в понеділок бачили конденсаційні сліди, імовірно, залишені в небі літаками.
У місті наполегливо циркулюють чутки, що на відремонтовану ЗПС ДАП вже кілька разів приземлялися військово-транспортні літаки російських повітряно-космічних сил.
У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України підтвердили факт проведення ремонтних робіт на злітно-посадковій смузі Донецького аеропорту, але не підтвердили, що вона вже приймає російські літаки.
"Ми підтверджуємо інформацію, що роботи з відновлення злітно-посадкової смуги Донецького аеропорту велися і ведуться в різній мірі бойовиками. Разом з цим, у нас немає інформації про те, що російські літаки здійснювали на ній посадку", - повідомили в ГУР.
Джерело: УкрМедіа
Терористи в Донецьку готуються приймати літаки з Росії Терористи в Донецьку готуються приймати літаки з Росії Reviewed by Denis 55 on 10:31 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.