Вчені зі США з'ясували, у який день тижня найчастіше помирають люди


Вчені зі США з'ясували, у який день тижня найчастіше помирають люди. Також фахівці назвали поширені причини загибелі.

Співробітники Центру контролю і запобігання хвороб США вивчили статистичні дані про смерті, зафіксованих на території країни з 1999 по 2014 рік, і з'ясували, що найчастіше люди помирають в суботу, а найрідше - в неділю. Також фахівці склали список найбільш поширених причин загибелі. В цей рейтинг потрапили захворювання серцево-судинної системи, ракові пухлини, хронічні хвороби дихальних шляхів, нещасні випадки, хвороба Альцгеймера, цукровий діабет, грип, запалення легенів, захворювання нирок і суїцид.

Крім того, за словами вчених, досить часті випадки смерті від ВІЛ, передозування наркотичними речовинами, захворювань печінки і хвороби Паркінсона.

Зіставивши отримані дані, експерти з'ясували, що в понеділок люди найчастіше помирають від хвороб серця, у вівторок - від грипу та пневмонії, у п'ятницю - від передозування наркотиками, а в суботу і неділю - від нещасних випадків і вогнепальних поранень. Також фахівці встановили, що в четвер рідше трапляються смерті, викликані діабетом і серцевим нападом.
Джерело: УкрМедіа
Вчені зі США з'ясували, у який день тижня найчастіше помирають люди Вчені зі США з'ясували, у який день тижня найчастіше помирають люди Reviewed by Denis 55 on 16:13 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.