Ученим вдалося пересадити людині підшлункову залозу свині

Операції відбулися в період з липня 2013 по лютий 2016 року.

Китайські вчені з Центрального Південного Університету спільно з дослідницькою групою з університету Сіднея (Австралія) повідомили, що їм вдалося пересадити підшлункові залози свиней пацієнтам, які страждають на діабет першого типу, повідомляє«Росбалт».
Операції відбулися в період з липня 2013 по лютий 2016 року. Уже зараз можна говорити про те, що вони пройшли успішно. В одному випадку необхідність у використанні інсуліну зменшилася на 80,5%. Покращення спостерігалися і в двох інших пацієнтів — їм вдалося знизити кількість інсуліну на 57% і 56% відповідно.
Ці операції були проведені в рамках реалізації програми, спрямованої на усунення дефіциту донорських органів. Про те, що органи тварин зможуть використовуватися для трансплантації, йдеться вже давно. Поки вчені намагаються пересаджувати органи свиней мавпам. Зараз відомо про бабуїна, який більше двох років живе з донорським серцем, узятим у свині, а компанія Revivcor повідомила про готовність пересадити мавпам свинячі легені. 
Ученим вдалося пересадити людині підшлункову залозу свині Ученим вдалося пересадити людині підшлункову залозу свині Reviewed by Denis 55 on 21:10 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.