Єврокомісія внесла пропозиції про скасування віз українцям


Пропозицію ЄК має пройти тривалу процедуру узгодження і бути затверджена Радою ЄС.

Єврокомісія внесла законодавчі пропозиції до Ради ЄС та Європарламенту про скасування для громадян України візових вимог для короткострокових подорожей по Шенгенській зоні.
Про це йдеться в документі , опублікованому на сайті Єврокомісії,
Згідно процедур Євросоюзу, після цього пропозицію Єврокомісії має пройти тривалу процедуру узгодження – і між країнами-членами Євросоюзу, і на рівні Європарламенту. Ця процедура займає не менше місяця.
Після цього воно має бути затверджене Радою ЄС з питань юстиції, свободи та безпеки, який збирається раз на квартал.
Нагадаємо, в березні голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер пообіцяв Президентові України Петру Порошенку, що ЄС представить пропозицію щодо безвізового режиму між ЄС та Україною у квітні.
Раніше повідомлялося, що Єврокомісія має намір включити в свою пропозицію щодо лібералізації візового режиму деякі гарантії, що дозволяють ЄС тимчасово відновити візовий режим в тому випадку, якщо відбудеться різкий сплеск міграції з України в країни ЄС.
Джерело: УкрМедіа
Єврокомісія внесла пропозиції про скасування віз українцям Єврокомісія внесла пропозиції про скасування віз українцям Reviewed by Denis 55 on 16:12 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.