Гороскоп страхів. Чого бояться знаки зодіаку?


Чого бояться представники різних знаків зодіаку? У цікавій статті розглядаються найбільші страхи всіх знаків зодіакального кола.

Чи вірите ви в те, що існують люди, які абсолютно нічого не бояться? Якщо ні, то правильно робите, тому що безстрашних людей не існує. У кожної людини є свої внутрішні переживання і страхи, які ми сьогодні обговоримо. Чого ж бояться різні знаки зодіаку?
Овен
Дивлячись на Овна, складно уявити, які страхи можуть бути у цього незалежного і впевненої в собі людини. Насправді все набагато простіше. Страх Овна полягає як раз у втраті авторитету та неможливості впливати на оточуючих.
Телець
Так як Телець є одним з найбільш ощадливих знаків, страх втратити фінансову стабільність ніколи його не покидає. Крім цього, Тельці нерідко акцентують увагу на своє здоров'я, через страх заробити невиліковну хворобу дуже часто супроводжує їх вже в більш зрілому віці.
Близнюки
Близнюки – неймовірно комунікабельний і соціальний знак зодіаку. Найбільшими страхами для них є нудьга, одноманітність і самотність, а також нерозуміння з боку оточуючих.
Раки
Чого бояться Раки? Напевно, простіше з'ясувати, чого вони не бояться. Цей знак вважається одним з найбільш боязких. Рак, як ніхто інший, боїться змін, хвороб, зради, фінансових втрат, засудження, висміювання і невиправданих надій. Але найбільшим страхом Раків є розставання з близькими і неможливість відвідувати отчий дім.
Леви
Сенс життя Льва, якщо говорити узагальнено, полягає в тому, щоб справляти враження на оточуючих і захоплювати всіх своїми талантами і успіхами. Нескладно здогадатися, що Леви більше всього на світі бояться впасти обличчям в бруд і бути недооціненими оточуючими.
Діви
Діви здебільшого залежні від думки оточуючих. Саме тому представники цього знака зодіаку часто страждають синдромом відмінника. У них все і завжди має бути розкладено по поличках, вони бояться несправедливих осуду та зради з боку близьких.
Ваги
Ваги – неймовірно гармонійні особистості. Вони все своє життя все зважують і намагаються навести порядок в голові, будинку і в своєму оточенні. Як жінки, так і чоловіки цього знака бояться відповідальності, тому завжди перекладають прийняття важливих рішень на когось іншого. Крім того, вони не переносять самотності, тому намагаються завжди перебувати в оточенні знайомих і малознайомих людей.
Скорпіони
Скорпіони в цілому не дуже полохливі, зазвичай вони самі наводять страх на оточуючих. Єдиним вразливим місцем представників цього знака зодіаку є сім'я. В глибині душі вони бояться втратити близьких і бути відданими ними.
Стрільці
Стрільці в більшості своїй не особливо полохливі, крім того, вони великі авантюристи і любителі полоскотати собі нерви. Вони допитливі і всюдисущі, тому бояться нудьги, зневіри та байдужості з боку оточуючих.
Козероги
Козероги – це найбільші кар'єристи і матеріалісти. Для них немає нічого важливіше власного фінансового успіху і хорошої репутації. Стає зрозуміло, що найбільше налякати Козерога може лише власна неспроможність у фінансовому плані і втрата авторитету.
Водолії
Водолії зазвичай неймовірно веселі і неординарні. Вони люблять дивувати оточуючих широтою свого мислення і дотепністю. Чого ж вони бояться? Мабуть, бути зрозумілими і недооціненими. Нудьга і одноманітність також наводять на Водоліїв дикий страх.
Риби
Риби, незважаючи на свою сентиментальність і вразливість, зазвичай вважають себе самими розумними і правильними. Вони бояться виглядати гірше за інших і здаватися дурнішими інших. Ці страхи нерідко змушують їх прибріхувати і приписувати собі неіснуючі заслуги і досягнення.
Джерело: Домовод
Гороскоп страхів. Чого бояться знаки зодіаку? Гороскоп страхів. Чого бояться знаки зодіаку? Reviewed by Denis 55 on 20:14 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.