Музиканту «Любе» проломили череп через розмови про Донбас


19 квітня в лікарні помер бас-гітарист російського гурту «Любе» Павло Усанов, куди він був доставлений у важкому стані.

Відомий російський письменник Захар Прилепин розповів подробиці побиття бас-гітариста групи «Любе» Павла Усанова в ресторані, після якого він помер. Він заявив, що зловмисник проломив череп музикантові через розмови про ситуацію на Сході України і його позиції з цього питання.
Новину повідомляють російські ЗМІ.
Захар Прилепин розповів, що Усанов займав активну позицію щодо українського Донбасу - підтримував «русский мир» і «ополчення». Він неодноразово їздив в регіон і зустрічався з бойовиками, займався волонтерством. У день побиття він сидів в барі Дмитровського району Московської області.
«Паша сидів в барі, обговорював якраз ті самі теми, що і ми з ним обговорювали - Донбас. У нас це боліло з ним - і, нічого приховувати, говорили і говоримо ми про це часто. У кафе був хтось, кому, судячи з усього, розмова не сподобалася. Пашу підійшли і вдарили по голові. Ззаду. Віч-на-віч з ним вбивця мав куди менше шансів. Паша міг за себе постояти», - розповів Прилепин.
В результаті Усанов отримав перелом основи черепа і внутрішньомозкову гематому. У лікарні він три тижні пролежав у комі, з якої так і не вийшов. 
Нагадаємо, у вівторок, 19 квітня в лікарні помер бас-гітарист російського гурту «Любе» Павло Усанов, куди він був доставлений у важкому стані на початку квітня.
Джерело: УкрМедіа
Музиканту «Любе» проломили череп через розмови про Донбас Музиканту «Любе» проломили череп через розмови про Донбас Reviewed by Denis 55 on 16:11 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.