"Держави Україна не існує": Дмитро Медведєв зробив різку заяву на адресу Києва


За версією прем*єра РФ, в нашій країні також немає промисловості.

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв заявив, що в Україні "ні промисловості, ні держави не існує".
Про це він сказав на нараді щодо стану та перспектив вугільної промисловості.
Глава Ростехнагляду Олексій Альошин розповідав про програму розвитку вугільної промисловості в РФ і зниженні травматизму на підприємствах. Для порівняння він навів дані України, заявивши, що в Україні на шахтах рівень травматизму вищий.
"Що нам з Україною в цьому сенсі порівнюватися? Я просто про те, що там ні промисловості, ні держави не існує", - Медведєв.
У свою чергу Альошин пояснив, що навів дані по Україні за 2013 рік. "2013 рік? Значить, промисловість там була, а держави і тоді не було", - сказав Медведєв.
Пізніше МЗС України відреагувало на заяву російського прем'єра. "А мені пригадалося, як йому таку собі підставку біля трибуни підставляли, коли він в нашому червоному корпусі університету виступав перед студентами... Він, знаєте, хохмач знатний. І не тільки хохмач", - написала в Фейсбук начальник управління із зв'язків із засобами масової інформації в МЗС України Олена Ващенко.
Джерело: УкрМедіа
"Держави Україна не існує": Дмитро Медведєв зробив різку заяву на адресу Києва "Держави Україна не існує": Дмитро Медведєв зробив різку заяву на адресу Києва Reviewed by Denis 55 on 21:38 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.