Астролог який передбачив відставку Яценюка розповів як пройде Великдень цього року


Не варто очікувати того, що Пасха буде мирною.

Астролог який передбачив відставку Яценюка розповів як пройде Великдень цього року. 
День, коли пройде Великдень цього року, є досить неспокійним. Про це заявив провідний астролог Давньоарійської традиції Влад Росс.
"Великдень проходить в 23 місячний день. З одного боку – день, коли можна позбутися поганих звичок; з іншого боку – це символ руйнування чогось старого, творення нового і так далі", -сказав Росс.
Тому не варто очікувати того, що Пасха буде мирною. Статися може все, що завгодно.
"Можуть бути всякі несподівані ситуації, особливо на сході України. Враховуючи, що день буде критичний з точки зору місячного календаря, але краще всього проводити в Києві", - зазначив наш співрозмовник.
Крім того, бажано не знаходитися в натовпі, оскільки можливі несподівані теракти і вибухи. Краще всього, як радить астролог, провести цей день або наодинці з собою, або з сім'єю.
"Якщо ви з якоїсь причини потрапили в натовп, то треба бути вкрай обережним і дзвонити, у разі, якщо ви помітили якийсь сторонній предмет в міліцію", - підкреслив астролог.
Нагадаємо, святкування православної Пасхи в 2015 році відбудеться 12 квітня.
Джерело: УкрМедіа
Астролог який передбачив відставку Яценюка розповів як пройде Великдень цього року Астролог який передбачив відставку Яценюка розповів як пройде Великдень цього року Reviewed by Denis 55 on 23:28 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.