Проти бойовиків донеччани свідчили у Гаазі, зізнання шокувало суддів

У Міжнародному суді в Гаазі пройшло попереднє слухання справи про злочини російських військових в Україні. Проти бойовиків свідчили донеччани.
Серед них пастор Олександр Хомченко, якого в Донецьку бойовики взяли в полон і катували, Ірина Довгань, яку обмотану українським прапором, прив'язали до стовпа в Донецьку і дали в руки табличку з написом «Вона вбиває наших дітей. Агент карателів» і львівський студент Юрій Яценко просидів у російській в'язниці цілий рік.
За попередніми даними передачею справи в Гаазький суд зайнялася депутат Європарламенту Малгожата Госевская. 
Навесні і влітку 2014 року Хомченко встановив у Донецьку молитовний намет церкви «Слово життя», згодом разом із іншими конфесіями провів молитовний марафон. Останній тривав 158 днів. Вдень Олександр Хомченко займався тим, що вивозив з Донецька на українську територію сім'ї з маленькими та хворими дітьми. Після арешту Олександра і його помічника Валеру відправили в Макіївку.
«Коли побачив напис, який зробили бандити на будівлі, подумав, що мені ввижається. Там було написано: «НКВС». Потім мене повезли в обласне управління МВС Донецька, - розповів пастор. - Пытавший мене бандит сказав, що сам приїхав з Бєлгорода боротися з фашизмом. Я в черговий раз здивувався: за православ'я у вас б'ється людина з позивним «Біс», з фашизмом бореться хтось «Абвер». Все у них там переплуталося», - цитують Хомченка «Факти».
Проти бойовиків донеччани свідчили у Гаазі, зізнання шокувало суддів
За чотири дні полону Олександра тричі виводили на розстріл. Кожен раз випускали кулеметну чергу над головою бранця.
Як відомо, міжнародний кримінальний суд в Гаазі вирішив не розглядати позов від терористів «ЛДНР». Відомо, що його туди намагався подати російський адвокат Ігор Трунов.
Нагадаємо, 23 жовтня організація «Міжнародне партнерство з прав людини» (МППЛ) передала Міжнародному кримінальному суду (МКС) у Гаазі, Нідерланди, матеріали про військові злочини та злочини проти людяності в Україні. 
Проти бойовиків донеччани свідчили у Гаазі, зізнання шокувало суддів
Джерело: УкрМедіа
Проти бойовиків донеччани свідчили у Гаазі, зізнання шокувало суддів Проти бойовиків донеччани свідчили у Гаазі, зізнання шокувало суддів Reviewed by Denis 55 on 14:39 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.