Снігова людина існує чи ні: Вчені досі в розгубленості (ФОТО)


Питання "Снігова людина - правда чи вигадка?" існує вже дуже давно. Ні вчені, ні наукові експедиції не змогли добути прямі докази того, що величезна мавпоноподібна людина живе на нашій планеті.


Снігова людина існує чи ні? Досить просте питання, варто тільки знайти, побачити і визнати. Але тільки нікому ще не вдавалося зіткнутися з Йєті лицем до лиця, щоб офіційно доповісти: "Я бачив його, він існує". Можливо, у цієї історії є й сумна версія. Можливо, насправді Снігова людина зовсім не милий і добрий пухнастий звір, який сам боїться людей. Можливо, цим свідкам просто не вдалося розповісти правди.
Снігова людина існує чи ні: Вчені досі в розгубленості
Вперше про Йєті світ заговорив у 50-х роках. Тема Снігової людини була хітом сезону. Багато альпіністи розповідали про дивну двуногу тварину, що живе в Гімалайських горах. Через якийсь час за підтвердженням чуток стали організовуватися спеціальні експедиції. Такі походи здійснювали не тільки західні вчені і журналісти, але і радянські теж.
Снігова людина існує чи ні: Вчені досі в розгубленості
Першу експедицію на пошуки Йєті відправила англійська газета Daily Mail у 1954 році. Але їх спроба виявилася марною, вони повернулися ні з чим, навіть не знайшовши слідів. Наступні здобули поразку експедитори з СРСР.
Снігова людина існує чи ні: Вчені досі в розгубленості
Дуже довго єдиним доказом існування Снігової людини був фільм Роджера Паттерсона і Боба Гимленома, знятий в 1967 році. Однак через 35 років стало ясно, що вся історія про Йєті в Америці була вигадана.

Снігова людина існує чи ні: Вчені досі в розгубленості
З року в рік з різних куточків світу люди повідомляють про те, що бачили Снігову людину, надаючи змиті фото або невиразні відео як докази. Існує велика кількість інших доказів його існування, це і волосся, і величезні сліди нелюдських розмірів, безліч фото і відео.
У лютому 2016 року турист на іспанському гірськолижному курорті виклав у соцсетя відео, на якому видніється великий чоловік у білому. Але точно не відомо був то чоловік або Йеті .
У Східно-Казахстанській області фермери стверджують, що величезний волохатий людиноподібний звір краде їх худобу і лякає дітей. Для його упіймання місцеві згрупувалися і відправились в гори.
Джерело: УкрМедіа
Снігова людина існує чи ні: Вчені досі в розгубленості (ФОТО) Снігова людина існує чи ні: Вчені досі в розгубленості (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 19:27 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.