На кладовищах Одеси та Львівської області зруйновано десятки надгробків

В Одесі на цвинтарі зруйновано близько ста надгробків. Дані про належність зруйнованих могил військовим із зони спецоперації в Донбасі чи ветеранам Другої світової війни не відповідають дійсності.

Невідомі пошкодили понад 40 надгробків на одеському цвинтар і майже 40 на похованні під Львовом, повідомляють регіональні управління Національної поліції.
За даними одеських правоохоронців надійшло повідомлення, що на цвинтар зруйновано близько ста надгробків.
"На місці події працюють слідчо-оперативна група та експерти. В даний час попередньо встановлено, що невідомі в хаотичному порядку пошкодили понад 40 надгробних плит. Зруйновані або частково пошкоджені надгробки померлих різної статі та різного віку, які були поховані в період з 2004 по даний час", — йдеться в повідомленні.
Поліція зазначає, що дані про належність зруйнованих могил військовим із зони спецоперації в Донбасі чи ветеранам Другої світової війни не відповідає дійсності.
Ще один випадок вандалізму стався у Львівській області – у місті Сокаль. Як повідомляє львівське управління поліції, на міському кладовищі невідомі пошкодили 38 надгробних пам'ятників вночі 9 квітня. За даним фактом відкрито кримінальну справу за статтею "наруга над могилою".
Раніше повідомлялося, що у Фінляндії вандал спалив церкву 1786 року побудови. Церква спалахнула і згоріла дотла. За даними поліції, вандал затриманий зізнався у скоєному.
Джерело: УкрМедіа
На кладовищах Одеси та Львівської області зруйновано десятки надгробків На кладовищах Одеси та Львівської області зруйновано десятки надгробків Reviewed by Denis 55 on 21:04 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.