Україна повинна виплатити компенсацію Януковичу


Однак у рішенні суду лише принципово вказувалося, хто кому повинен заплатити, і не були визначені точні суми.

Про це повідомив речник суду ЄС, що розташований в Люксембурзі, Балаш Легоцький, пише Європейська правда.
«Можу підтвердити, що 15 березня було подано три позови від екс-президентаЯнуковича і двох його синів, або спадкоємців (як відомо, Віктор Янукович-молодший загинув на Байкалі), які просять Суд визначити суму, яку має заплатити Україна», — заявив він.
Легоцький підтвердив також, що раніше Суд ЄС виніс рішення: Україна повинна компенсувати юридичні витрати Януковичів, пов'язані з намаганням Києва увійти в санкційний процес в якості третьої сторони.
«Однак у рішенні суду лише принципово вказувалося, хто кому повинен заплатити, і не були визначені точні суми. Передбачалося, що сторона, яка входила в процес (Україна), і заявники узгодять суму, яку перші повинні були заплатити другим. У разі, якщо узгодити суму не вдається, питання може бути винесено на розгляд Суду ЄС... Очевидно, що сторони не прийшли до угоди (щодо суми компенсації з боку України)», — розповів представник Суду ЄС.
Він, однак, відмовився підтверджувати або коментувати інформацію, оприлюднену нещодавно екс-главою Мін'юсту Оленою Лукаш, про можливу компенсацію на суму 57 317,50 фунтів стерлінгів кожному заявнику з родини Януковичів.
До винесення судом рішення по сумі компенсації з боку України, більш детальна інформація з цього питання не буде публікуватися, підкреслив він.
Джерело: УкрМедіа
Україна повинна виплатити компенсацію Януковичу Україна повинна виплатити компенсацію Януковичу Reviewed by Denis 55 on 20:48 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.