ПОРОШЕНКО ЗАПЕВНЯЄ, ЩО ДОМОВИВСЯ З ПУТІНИМ ПРО ТЕРМІНИ ПОВЕРНЕННЯ САВЧЕНКО В УКРАЇНУ


Президент України Петро Порошенко заявляє, що домовився з президентом Росії Володимиром Путіним про терміни повернення льотчиці та народного депутата Надії Савченко на батьківщину. Про це він повідомив інтерв'ю українським телеканалам, передає УНІАН.
"Вперше під час цієї розмови ми отримали світло в кінці тунелю: було домовлено про алгоритм вирішення цієї проблеми, було домовлено про попередній термін.

 Я про ці терміни розповів і мамі, і сестрі (Савченко), і тим моїм представникам, які займаються координацією цих дій", - заявив президент. Читайте також: Порошенко поговорив телефоном з Туском про Савченко та Донбас За його словами, мова може йти про тижні. "Зараз маю тверду надію, що президентський літак разом з моїми представниками протягом кількох тижнів поверне Надію в Україну", - цитує Порошенка "Українська правда".

При цьому президент закликав політиків не втручатися у цей процес і не коментувати його. За його словами, вже декілька разів мали місце випадки, "коли саме необережні коментарі шкодили справі і відтерміновували вирішення цього питання". Читайте також: Сестра Савченко не розуміє радість Порошенка від "маленької перемоги" у справі льотчиці Нагадаємо, що засуджена у Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова і Євгєнія Єрофєєва. Зазначимо, що російські військові Олександр Александров і Євген Єрофеєв визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України. Їх  засуджено до 14 років із конфіскацією майна.

Також зауважимо, що під час телефонної розмови Петро Порошенко закликав Володмира Путіна звільнити Савченко. Під час розмови було також обговорено питання російських військовослужбовців Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова. Було домовлено про невідкладний допуск до Надії Савченко Генконсула України в Ростові.

Джерело
ПОРОШЕНКО ЗАПЕВНЯЄ, ЩО ДОМОВИВСЯ З ПУТІНИМ ПРО ТЕРМІНИ ПОВЕРНЕННЯ САВЧЕНКО В УКРАЇНУ ПОРОШЕНКО ЗАПЕВНЯЄ, ЩО ДОМОВИВСЯ З ПУТІНИМ ПРО ТЕРМІНИ ПОВЕРНЕННЯ САВЧЕНКО В УКРАЇНУ Reviewed by Denis 55 on 00:39 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.