У районі Мар*їнки активнізувалася снайперська група місцевих бойовиків і жителів окупованого Криму

У районі Мар'їнки активнізувалася снайперська група місцевих бойовиків і жителів окупованого Криму.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.
"Згідно з інформацією, що розповсюджується штабом "першого армійського корпусу ДНР", до складу сил АТО в район Красногорівки і Мар'їнки прибуло дві групи "польських найманців-снайперів" загальною кількістю 32 особи. Завдання міфічних "польських снайперів" — нібито як "підготовка українських снайперів", так і "проведення показових антиснайперських операцій проти підрозділів "першого армійського корпусу".
Очевидно, метою поширення подібної інформації є інформаційне прикриття активності снайперської групи терористів в районі Мар'їнки. Ця група складається з місцевих бойовиків і жителів Криму, які пройшли тривалу спеціалізовану підготовку під керівництвом російських фахівців частково в Ростовській області у Росії, частково — в навчальному центрі в Перевальному в окупованому Криму. У групи є кілька зразків ексклюзивної снайперської зброї і вона не входить до складу будь-якого постійно діючого НЗФ, підкоряючись безпосередньо керівництву "першого армійського корпусу ДНР", — написав Тимчук.
Джерело: УкрМедіа
У районі Мар*їнки активнізувалася снайперська група місцевих бойовиків і жителів окупованого Криму У районі Мар*їнки активнізувалася снайперська група місцевих бойовиків і жителів окупованого Криму Reviewed by Denis 55 on 16:10 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.