Порошенко про чергову хвилю мобілізації


Президент розповів, чому мобілізація поки не буде проводитися.

Петро Порошенко повідомив, що різке збільшення бажаючих служити за контрактом у ЗСУ та інших військових формуваннях дозволило відкласти сьому хвилю мобілізації.
"Те, що сьогодні більше 23 тис. українців підписали контракт на службу в ЗСУ та інші силові підрозділи, дало мені можливість не оголошувати сьому хвилю мобілізації. І я роблю все можливе, щоб якщо буде потреба це зробити, зробити це якомога пізніше", - сказав П. Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам у неділю ввечері.
Президент нагадав, що в поточному році вдалося суттєво підвищити зарплати військовослужбовцям, що мотивувало багатьох прийти в армію служити за контрактом.
"Четверту хвилю ми компенсували. Як далі буде йти контрактний набір, чи вистачить цього для демобілізації п'ятої хвилі, яка обов'язково відбудеться в обумовлені законом терміни, подивимося", - сказав президент.
Він додав, що сьогодні вже є перші великі переваги – серед контрактників немає дезертирів, висока мотивація служби, і той факт, що більшість з тих, хто прийшов на контракт – це пройшли службу в АТО досвідчені бійці.
Джерело: УкрМедіа
Порошенко про чергову хвилю мобілізації Порошенко про чергову хвилю мобілізації Reviewed by Denis 55 on 14:22 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.