Нове НЛО: над руїнами в Перу помічені "прибульці"


НЛО, зняте над одним з самих древніх міст - Мачу-Пікчу. Ввечері місцеві мешканці були налякані дивною поведінкою невпізнаного об'єкта.

У Перу над відомим своєю старовиною містом Мачу-Пікчу днями літало НЛО . Місцеві мешканці були налякані, однак, деякі все ж зафіксували появу невідомого явища в небі на камеру.
Згідно з коментарями перуанців, об'єкт з'явився в небі несподівано після 7 вечора. Зависши на деякий час, так само несподівано зник.
Більше того, люди, що відносяться до релігії, взагалі вирішили не виходити з дому, так як вони вірять, що це знак згори, і він є провісником лих.
Влада Перу ніяк не коментують дане явище. Археологи ж припустили, що з'явилося НЛО над руїнами літньої резиденції правив у XV столітті Пачакутека Юпанки.
Джерело: УкрМедіа
Нове НЛО: над руїнами в Перу помічені "прибульці" Нове НЛО: над руїнами в Перу помічені "прибульці" Reviewed by Denis 55 on 16:08 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.