Рейтинг Путіна різко впав після прямої лінії: настав критичний момент

Рейтинг Путіна оцінюється не даними ручних соціологічних служб, а поведінкою народу, сметающего продукти з полиць магазинів перед обличчям кризи, що заглиблюється, вважає народний артист Росії Володимир Назаров.

Реальний рейтинг Путіна серед росіян сягає близько 15-20%, вважає народний артист Росії Володимир Назаров.
Він вважає, що реакція росіян на економічне становище країни говорить про справжню підтримку Путіна.
«Нещодавно у нас було найбільше падіння рубля по відношенню до долара. Рубль подешевшав в два рази. Наш національний лідер, цар-батюшка, виступив по телебаченню і сказав, що все в країні буде добре, не треба сіпатися. 100% росіян ломанулись в магазини і змели всі продукти, чи не з полицями. Ось справжня ціна підтримки. Простий відсоток підрахунку при голосуванні говорить про те, що в реальному обчисленні, тільки 15-20% росіян підтримують Володимира Путіна», – заявив Назаров.
За його оцінкою, саме із-за різкого падіння рейтингу Путіна і була створена Нацгвардія.
«Ніяких 86% підтримки і близько немає. Якщо б у Путіна дійсно була така величезна підтримка від населення, то не потрібно було б витрачати гроші і створювати Нацгвардію в півмільйона людей», – зазначив Назаров.
Зазначимо, за даними опитування «Левада-Центру», проведеного в лютому-березні 2016 року, рейтинг Путіна впав до рівня «докримских часів» .
Вчора пройшла традиційна в Росії «пряма лінія» із Путіним , у ході якої російському лідерові задавалися ретельно відібрані організаторами питання.
Джерело: УкрМедіа
Рейтинг Путіна різко впав після прямої лінії: настав критичний момент Рейтинг Путіна різко впав після прямої лінії: настав критичний момент Reviewed by Denis 55 on 14:37 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.