З палаючої хати двох братів врятував п'ятирічний хлопчик


Будинок згорів вщент, відновити його буде дуже важко.

Але троє дітей залишилися живими, здоровими і неушкодженими. Двох своїх маленьких братиків виніс на собі Рома. Одного взяв на руки, другому накинув на голову вологу ганчірку, і вивів надвір, 
Дідусь хлопчиків каже, що пожежа розпочалася миттєво. Дочка пішла у магазин, він порався у сараї. Що хата горить, почув занадто пізно. Налякані діти вже сиділи надворі.
Тепер дітям ніде жити. 5-річний герой і його брат Данило тимчасово опинилися в інтернаті. Мама Оксана з найменшим Владиком шукає притулку в односельців.
Одразу після пожежі селом поповзли чутки, що дітей в Оксани заберуть. Мовляв, соціальні служби отримали на матір скарги. Анонімів шукали всім селом.
"За що – не знаю. Я не п'ю, наркотики не вживаю, дітей сама одягаю, обуваю", - плаче мама.
Сусіди вирішили гуртом заступитися за родину. Мовляв, діти доглянуті, а мама тримає повний двір худоби.
Сусіди кажуть, жінці потрібно всього лиш трішечки допомогти. А забирати в неї дітей – безглуздо. У соціальній службі запевняють, що зважили аргументи усіх сторін і отримали рішення виконкому селищної ради.
Долю дітей вирішили депутати. "Вона веде господарство, справляється з дітьми, не зловживає. Там усі дев'ять депутатів одноголосно вирішили залишити дітей у родині", - пояснили представники влади.
Односельці вже підшукали родині нову хату у цьому ж селі. 
З необхідних 50 тисяч гривень шосту частину небайдужі вже зібрали. Бо в самої жінки усі заощадження згоріли разом із документами.
Джерело: УкрМедіа
З палаючої хати двох братів врятував п'ятирічний хлопчик З палаючої хати двох братів врятував п'ятирічний хлопчик Reviewed by Denis 55 on 11:33 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.