Дві чашки кави, випиті за день, захистять від раку кишківника

Ризик колоректального раку на 26% нижчий у людей, які регулярно вживають каву в помірних кількостях.

Крім того, ймовірність раку товстої і прямої кишки знижувалася на 50% в учасників, які щодня випивали більше 2,5 чашки кави. Як повідомляє «Росбалт», про це заявили дослідники з Університету Південної Каліфорнії.
Вони провели тести за участі більше ніж 5 100 добровольців, яким був поставлений діагноз «колоректальний рак» протягом останніх шести місяців.
До контрольної групи увійшли люди, які не хворіли на рак кишківника. При анкетуванні враховувалися й інші чинники, що впливають на ризик захворювання, такі як спадковість, раціон харчування, фізична активність і паління.
Дослідження показало: ризик колоректального раку знижувався завдяки всім видам кави, і з кофеїном, і без нього. Чим більше кави пили учасники, тим нижчим був ризик. Ймовірно, кофеїн і поліфеноли, що містяться в напої, виступаючи в ролі антиоксидантів, перешкоджають зростанню пухлинних клітин.
Раніше медики з лікарні Університету Тунцзі в Шанхаї заявили, що вживання кави може знизити ризик розвитку раку простати.
Дві чашки кави, випиті за день, захистять від раку кишківника Дві чашки кави, випиті за день, захистять від раку кишківника Reviewed by Denis 55 on 21:47 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.