У Росії загорівся атомний підводний човен (ВІДЕО)


Російську армію навіть у формально мирний час переслідують невдачі, кожна з яких ризикує стати фатальною для країни в цілому.


На секретною військово-морській базі Вілючинська, розташованої на півострові Камчатка, сьогодні, 29 квітня, загорівся атомний підводний човен "Красноярськ", передає инфрмагентство "РИА-Новости" .
Дим над військовою базою, в якій стоять підводні човни з ядерною зброєю й атомними реакторами на борту, відразу посіяв паніку серед жителів Vil??inska навіть незважаючи на те, що живуть в цьому місті, в основному, сім'ї військових. На ліквідацію пожежі кинули як рятувальників камчатського управління МНС, так і моряків ВМФ, а його гасіння здійснюється усіма доступними способами.
У свою чергу, у прес-служба Міністерства оборони Російської Федерації (яке, до речі, сама недавно горіло ) журналістів запевнили, що ніякої ядерної небезпеки немає. За словами військових, атомний підводний човен "Красноярськ" є списаної, а в Вілючинська вона прибула для розбирання на металобрухт. При відділенні носової частини за допомогою газового різання і почалася пожежа.

У той же час, жителі Vilinska неодноразово викритому у брехні міністерству Міністерству оборони РФ не надто вірять і продовжують сіяти паніку в соціальних мережах. Незважаючи на те, що зі списаної підводного човна "Красноярськ" вже знято всі ракетне озброєння, на ній все ще може залишатися ядерний реактор, у разі вибуху якого на Камчатці може статися катастрофа, порівнянна за масштабами і наслідками з чорнобильської. Втім, швидко покинути Вілючинська все одно не вийде: місто розташоване в незручному місці і має дуже погане транспортне сполучення з "великою землею".
Це вже не перша надзвичайна подія з російським ядерним зброєю у Вілючинську. Так, в серпні 2015 року тут при навантаженні на підводний човен упустили ядерну ракету . Лише дивом вдалося уникнути радіоактивного зараження території, однак на пірсі розлилися отруйні компоненти ракетного палива, що ледь не викликало екологічну катастрофу в регіоні.
Джерело: УкрМедіа

У Росії загорівся атомний підводний човен (ВІДЕО) У Росії загорівся атомний підводний човен (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 19:28 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.