Українців атакують кліщі, вони всюди і небезпека триватиме-експерт (ВІДЕО)


Моз України попереджає про те, що в країні почався сезон активності кліщів, які в цьому році не менш отруйні, чим раніше.Сезон активності кліщів в Україні вже розпочався і триватиме до листопада. Зараз вони всюди. Найбільш небезпечні — іксодові, тому що переносять хворобу лайма. За 4 місяці цього року вже зареєстровано 140 випадків такої хвороби. Про це повідомляє Моз.
Фахівці рекомендують, якщо ви знайшли на собі паразита, негайно звертайтеся до медиків. Якщо немає такої можливості, слід видалити кліща самостійно, розгойдуючи його з боку вбік пальцями, обгорнутими марлевою серветкою, або пінцетом.
"Якщо вас укусив кліщ, і ви витягли його до 24-ох годин, просто уважно стежте протягом місяця за собою, щоб у вас не було симптомів грипу. Йдете до інфекціоніста і кажете, що мене такого-то числа вкусив кліщ і у мене такі симптоми. Інфекціоніст призначить вам лікування", — розповів біолог відділу особливо небезпечних інфекцій Моз України Ігор Небогаткин.


Джерело: УкрМедіа
Українців атакують кліщі, вони всюди і небезпека триватиме-експерт (ВІДЕО) Українців атакують кліщі, вони всюди і небезпека триватиме-експерт (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 11:03 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.