Вчені зробили прорив у боротьбі з невиліковним раком


Невиліковну форму раку скоро можна буде подолати. Вчені активно працюють над цим і вже є певні результати.Результати робіт вчених Технологічного інституту Джорджії (США) доступні в виданні Cancer Gene Therapy.
Вчені акцентували свою увагу на аденокарциномі, яка є злоякісною пухлиною. Вона розвивається з залізистих клітин. На даний момент не відома точна природа виникнення аденокарциноми, однак головними все ж вважають куріння і зловживання спиртними напоями.
Вченими був проведений експеримент, під час якого аденокарциноми піддавалися впливу препарату, який використовується для хіміотерапії. Дослідниками поступово збільшувалася доза препарату, що дозволяло клітинам аденокарциноми розмножуватися.
У результаті, приблизно через рік учені отримали клітини, які були стійкими до впливу цього препарату. Проводячи аналогію з їх початковим станом – не сприятливість до хіміотерапії збільшилася приблизно в 15 разів.

Джерело: УкрМедіа
Вчені зробили прорив у боротьбі з невиліковним раком Вчені зробили прорив у боротьбі з невиліковним раком Reviewed by Denis 55 on 11:20 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.