Мережу зворушило відео про благородний вчинок ГорилиМи чекаємо від тварин жорстокої та неконтрольованої реакції.
Якщо людина стикається віч-на-віч з дикою твариною, особливо великою і небезпечною, перше, що спадає на думку — їй не пощастило, і наслідки такої зустрічі можуть бути доволі неприємними. Ми чекаємо від тварин жорстокої і неконтрольованої реакції, зазнчає видання «Життя — це мить!».
Але виявляється, що з будь-якого правила є винятки. І завдяки тому, що такі історії потрапляють на камери, світ може упевнитися в цьому.
Цей випадок стався в англійському зоопарку. На очах завмерлих від жаху туристів 11-річний хлопчик випадково впав у вольєр горили і втратив на кілька хвилин свідомість. До нього попрямував один із самців на прізвисько Silverback. Самці горили відомі своїм дуже розвиненим власницьким інстинктом в тому, що стосується особистих кордонів і їхнього захисту. Усі приготувалися до найгіршого...
Але найдивовижніше, що Silverback дав усім урок доброти і довіри! Він почав захищати дитину від родичів і навіть ніжно погладив!   Джерело: ВідомостіМережу зворушило відео про благородний вчинок Горили Мережу зворушило відео про благородний вчинок Горили Reviewed by Denis 55 on 11:42 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.