Що Савченко зробить з українським парламентом-астролог Влад Росс


Саме повернення в Україну народного депутата України Надії Савченко стане спусковим гачком, який призведе до розпуску парламенту.Дострокові вибори до Верховної Ради України можуть відбутися вже восени 2016 року. Такий прогноз озвучив у коментарі астролог Влад Росс.
За його словами, президенту України Петру Порошенку нічого не загрожує і дострокових виборів глави держави в країні не буде, а над парламентом згустилися хмари.
"У Порошенка особливих проблем немає. Але президентом він буде тільки один термін, п'ять років. Дострокових президентських виборів не бачу, але бачу дострокові парламентські вибори", - зазначив він.
На думку Росса, саме повернення в Україну народного депутата України Надії Савченко стане спусковим гачком, який призведе до розпуску парламенту. "Спусковим гачком для них (народних депутатів. - ред.) стане прихід у парламент Надії Савченко. Я дострокові вибори раніше прогнозував на осінь і, швидше за все, вони так і відбудуться. Такий потужний фактор впливу, як Надія Савченко, може зруйнувати цей парламент", - сказав астролог.         Джерело: УкрМедіа


Що Савченко зробить з українським парламентом-астролог Влад Росс Що Савченко зробить з українським парламентом-астролог Влад Росс Reviewed by Denis 55 on 17:54 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.