Американець зміг прожити без серця 17 місяців (відео)

Американець зміг прожити без серця 17 місяців (відео)

Роль серця виконував апарат, який розміщувався в спеціальному рюкзаку.

У США успішно завершилися випробування технології, яка дозволить пацієнтам, що стоять у черзі на пересадку серця, жити без цього життєво важливого органу. Як повідомляє CNET, 25-річний Стен Ларкін прожив 17 місяців з повністю штучним серцем.
У Ларкіна і його старшого брата ще в підлітковому віці була діагностована "сімейна кардіоміопатія". У 2014 році серце Ларкіна видалили, і він став першим пацієнтом, підключеним до пристрою SynCardia Freedom Portable Driver, який важить 6 кілограмів і виконує функції перекачування крові по організму.
Пристрій розроблений для того, щоб замінити серце у разі його повної відмови. Пацієнти носять його в спеціальному рюкзаку.


Вчені розробили новий апарат для трансплантації, який дозволяє серцю битися поза тілом людини. Даний метод дозволить врятувати мільйони життів, оскільки з його допомогою органи залишаються живими набагато більш довгий час.    Джерело: УкрМедіа

Американець зміг прожити без серця 17 місяців (відео) Американець зміг прожити без серця 17 місяців (відео) Reviewed by Denis 55 on 11:59 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.