Більше мільйона українців заявили, що перестають оплачувати платіжки ЖКГ з осені 2016 року.
Відповідно до Конституції України єдиним джерелом влади в Україні є її народ. Ви почули? Не одним з джерел, а єдиним! Крім того, Конституція говорить, що якщо політики позбавлять народ влади, то називати це слід "узурпацією влади". Тобто, незаконне позбавлення народу влади. Режим узурпаторів автоматично стає нелегітимним і у народу з'являється законне право на повалення режиму узурпаторів.

Кияни, ви вже бачили нові тарифи? Якщо ще ні, то дивіться. 

В інших областях України ситуація схожа, хоч зростання і не таке вражаюче, як у Києві.

Згідно з Конституцією України народ є єдиним джерелом влади, а в реальності вся влада в руках чиновників. Що буде з вами, якщо ви заперечите чиновникам i відповісте їм, що платити ви не відмовляєтеся, але будете в платіжках закреслювати нові тарифи, вписувати тарифи 2013 року і платити справно. Що вам відповість чиновник? Вам відріжуть світло, воду та опалення, вірно? А чому? А тому, що вашої думки ніхто не питає! Дали вам нові тарифи? Роти позакривали і вперед оплачувати!

Проект "Українська Революція" пропонує всім бажаючим бойкотувати нові тарифи. Без ризиків для кожного з вас бути відключеними від електроенергії, газу, гарячої води або опалення. Без ризиків? Так точно! Якщо в перший місяць опалювального сезону 1000 осіб відмовляться оплачувати, то у них будуть проблеми. А якщо 1 млн. жителів України? У цьому випадку ми заженемо чиновників у кут і вони капітулюють з піднятими руками.

Що зараз потрібно від кожного з вас? Зробити репост, якщо ви підписуєтеся на цю акцію і переконати хоча б ДВОХ своїх друзів приєднатися до акції. Рахуємо учасників акції за кількістю репостiв. Збережіть посилання на цю статтю, зайдіть сюди знову, коли вам восени прийде платіжка з тарифами за опалення і якщо тут буде 1 млн. репостів то знайте, що можна не платити, бо почався загальноукраїнський страйк!
P.S. Але пам'ятайте, щоб акція охопила 1 млн. учасників КОЖНОМУ ІЗ ВАС необхідно залучити ХОЧА Б ДВОХ своїх знайомих, а інакше все затихне за тиждень.

>
Більше мільйона українців заявили, що перестають оплачувати платіжки ЖКГ з осені 2016 року. Більше мільйона українців заявили, що перестають оплачувати платіжки ЖКГ з осені 2016 року. Reviewed by Denis 55 on 12:09 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.