У бійках на Євро-2016 працювали співробітники спецслужб РФ - ЗМІ

У бійках на Євро-2016 працювали співробітники спецслужб РФ - ЗМІ

Відповідно до даних одного із авторитетних видань, деякі учасники масових сутичок, які відбулись у Франції, є співробітниками російських спецслужб Росії.


Відповідну інформацію надали у виданні The Guardian, новину повідомляє «Преса України».
Наразі  у Великобританії триває розслідування масових бійок у Марселі та Ліллі. Урядовці не заперечують того, що наказ діяти був отриманий з Кремля.
Головний помічник констебля поліції Великобританії розповів, що напади у французьких містах були серйозними та дуже продуманими за усі ті, які йому довелось побачити за останні 10 років.
У виданні додали, що більша половина фанатів з РФ були гарно скоординовані. Після перевірки сторінок учасників сутичок у соціальнх мережах виявилось, що серед них були і співробітники силових структур Росії.
«Важко довести, що це було санкціоновано Кремлем, але ми бачимо, що деякі з них є співробітниками силових структур Росії», — зазначило видання.
Експерти переконані,  що розпочате росіянами насильство на Євро-2016 ніщо інше, як продовження Путіним «гібридної війни». 
Пропонуємо нашим читачам пригадати, які сутички відбувались за участю росіян на Євро-2016.
Нагадуємо, що українець Роман Мироненко, який живе в Марселі, розповів про масштабну бійку між англійськими і російськими футбольними вболівальниками, що сталася 11 червня.

У бійках на Євро-2016 працювали співробітники спецслужб РФ - ЗМІ У бійках на Євро-2016 працювали співробітники спецслужб РФ - ЗМІ Reviewed by Denis 55 on 12:09 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.