Євро2016 - Срна завершив футбольну кар'єру в збірній Хорватії

Євро2016 - Срна завершив футбольну кар'єру в збірній ХорватіїЦе сталося після того, як вчора Хорватія в 1/8 фіналу Євро-2016 програла збірній Португалії і покинула турнір.

Футболіст має намір зосередитися на "Шахтарі" і сім'ї
Захисник донецького "Шахтаря" Даріо Срна завершив кар'єру в збірній Хорватії, повідомляє  croatiaweek.com. Це сталося після того, як вчора Хорватія в 1/8 фіналу Євро-2016 програла збірній Португалії і покинула турнір.
Видання нагадує, що рішення завершити кар'єру в збірній після Євро-2016 захисник і капітан команди прийняв ще до початку турніру. "Євро у Франції, безумовно, стане моїм останнім турніром. Я хочу показати свій найкращий футбол, подякувати і піти. Я втомився від подорожей, які спустошують мене. Хочу більше часу проводити зі своєю родиною", - сказав Срна перед початком турніру.
"Я зосереджуся на "Шахтарі". Я до сих пір голодний до успіхів у футболі. Моє найбільше бажання - завершити кар'єру на моїй "Донбас-Арені". Це моє місто, мій стадіон, моє життя", - заявив Срна.
Даріо Срна дебютував за збірну Хорватії в 2002 році і з тих пір провів за неї 134 матчі. Це рекордний показник для цієї національної команди.      Джерело: УкрМедіа

Євро2016 - Срна завершив футбольну кар'єру в збірній Хорватії Євро2016 - Срна завершив футбольну кар'єру в збірній Хорватії Reviewed by Denis 55 on 12:43 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.