ЧС-2018. У Росії вітер здув дах зі стадіону, який коштує 34 млрд

ЧС-2018. У Росії вітер здув дах зі стадіону, який коштує 34 млрд

У Санкт-Петербурзі вдень у суботу, 18 червня, шквалистий вітер з поривами до 20 метрів в секунду, зірвав частину даху стадіону на Крестовському острові, який повинен буде прийняти матчі чемпіонату світу-2018.

"Збиток – 300 квадратних метрів підшивки звису карниза покрівлі. Конструкція не була закріплена, вівся монтаж. Сталося часткове обвалення локального ділянки, далі обвалення не відбувається, ніхто не постраждав. Збитки відшкодує субпідрядник, тому що він допустив деяку необережність. При цьому у нас форс-мажорний вітер: ми не очікували таких поривів, це у нас вперше", - заявив агентству "Р-Спорт" генеральний директор займається будівництвом арени компанії "Инжтрансстрой-СПБ" Віталій Лазуткін.

Раніше в Самарі несподівано призупинили будівництво стадіону "Cosmos Arena", на якому в 2018 році повинні пройти ігри чемпіонату світу з футболу.  Джерело: УкрМедіа

ЧС-2018. У Росії вітер здув дах зі стадіону, який коштує 34 млрд ЧС-2018. У Росії вітер здув дах зі стадіону, який коштує 34 млрд Reviewed by Denis 55 on 16:08 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.