Мережу підірвали плани Росії впровадити до 2035 року телепортацію (ФОТО)

Мережу підірвали плани Росії впровадити до 2035 року телепортацію (ФОТО)

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на рішення російської влади впровадити до 2035 року телепортацію.

Так, згідно з планами Агентства стратегічних ініціатив до 2035 року у Росії має з'явитися телепортація, вітчизняна мова програмування, абсолютно безпечний зв'язок на основі інфраструктури квантових комунікацій і оператор зв'язку нового типу для безпілотних систем.
Для обговорення реалізації програми «Національна технологічна ініціатива» 22 червня у російському уряді збереться міжвідомча комісія.
У свою чергу, Інтернет заполонили жарти та критика з приводу впровадження технології телепортації.
Так, російський соціолог Ігор Ейдман заявив, що його такі новини уже не дивують. «Все йде за планом. Телепортація, потім переселення душ, воскресіння мертвих, політ на сонце, заселення Марса і Атлантиди. Ще багато великих справ можна встигнути зробити, поки санітари не пов'яжуть. Пригадується: «Зараз проявилися у Радянської влади два крила: праве і ліве. Коли ж вона зніметься і полетить від нас до ядрені-фені?». Може путінська влада телепортується до ядрені-фені?», - іронізує він.
«Телепортація - це дуже добре. Але, може бути, спершу забезпечити половину населення Росії гарячою водою?», - запропонували у мікроблозі «Ехидные новости».
«Перший досвід сколковських вчених з телепортації пройшов успішно. $200 млрд пішли. Але хотілося б ще дотелепортувати», - пишуть «Веселые ребята».
«Телепортуюся, куди хочу, законом не заборонено», - попередив користувач з ніком «суперолег».

«- Але навіщо? - Ну уяви: 2035 рік, жерти зовсім уже нічого, і тут СМС: у Воронежі прострочену гречку роздають» - пише Леонід Волков.
«Живу недалеко від центру: пару зупинок на гіперлупі, потім телепортуюся у Бірюльво і далі на маршрутці хвилин двадцять п'ять всього», - жартує Антон Семакін.
Мережу підірвали плани Росії впровадити до 2035 року телепортацію (ФОТО)
Мережу підірвали плани Росії впровадити до 2035 року телепортацію (ФОТО)
К 2035 году в каждом дворе России появятся будки для телепортации. pic.twitter.com/ebLHZk0PMQ.                             Джерело: УкрМедіа

Мережу підірвали плани Росії впровадити до 2035 року телепортацію (ФОТО) Мережу підірвали плани Росії впровадити до 2035 року телепортацію (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 00:26 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.