Українцям не бачити дешевих іномарок за 2 тисячі доларів – експерти

Українцям не бачити дешевих іномарок за 2 тисячі доларів – експертиНещодавно Верховна Рада прийняла закон, що знижує акцизний збір на б/у автомобілі.

Однак автоексперт Рауль Чілачава впевнений, що всесвітня "шара" все-таки не відбулася.
Пояснює це він це тим, що українці чекали б/у автомобілі вартістю до 2 тисяч євро. Однак, оскільки іномарки, ввезені в Україну, повинні бути випущені не пізніше за 2010 рік з еко-стандартом Євро-5, то занадто низьку ціну чекати не доводиться. Тобто мова сьогодні йде про автомобілі досить вагомої цінової категорії – 10-12 тисяч євро.
"Коли ми говоримо про європейські автомобілі 2010 року випуску, авто-мотлохом його називати не доводиться. Тому що деяким авто, які зараз їздять по дорогах України, далеко за 20 років", – сказав експерт.
Генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко також упевнений, що значного зниження цін не буде. Говорячи про різницю між ціною на авто з ЄС і у нас, експерт радить приплюсувати до ціни авто з ЄС 10% мита, 20% ПДВ і 5% пенсійного збору.
Відзначимо, що закон про зниження акцизів на б/у авто може вступити в силу вже з наступного місяця, якщо його підпише президент.
Джерело: УкрМедіа

Українцям не бачити дешевих іномарок за 2 тисячі доларів – експерти Українцям не бачити дешевих іномарок за 2 тисячі доларів – експерти Reviewed by Denis 55 on 20:12 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.