Грузини-добровольці в АТО помстилися росіянам за вбитого одноплемінника, знищивши 40 бойовиків
У Грузинському легіоні, куди входять добровольці з Грузії, які приїхали воювати в Україну, заявили про успішно проведену спецоперацію під кодовою назвою «Гіга». Вони знищили близько 40 бойовиків в районі населеного пункту Дебальцеве, помстившись за грузина Гігу Отхозорія, який був розстріляний абхазьким прикордонником 19 травня.

Новину повідомляє командир Грузинського легіону Мамука Мамулашвілі, передає «Преса України».
19 травня на кордоні з окупованою Росією Абхазією в селі Хурча трапився трагічний інцидент: місцеві «прикордонники» розстріляли Гігу Отхозорія, коли він спробував передати продукти на КПП. Після цього Грузинський легіон, що воює на Донбасі, спланував помсту російським окупантам.
 «Грузинський легіон 12 червня на околицях Дебальцового провів спецоперацію «Гіга». Бій ішов на відстані 8-10 метрів, згідно підтвердженої інформації, в бою загинуло 12 російських військових, а включаючи артилерійський вогонь в цілому знищено до 40 окупантів. У бою разом з легіоном боролася 3-я рота 25-го мото-стрілецького батальйону і артилерія, було поранено двоє грузинських легіонерів - один легко, другий госпіталізований до Києва», - повідомив Мамулашвілі.
Слід зазначити, що на Донбас прийшли добровольцями воювати близько сотні грузинів, відстоюючи київську владу. Однак не всі вони увійшли до складу легіону. Частина воює в «Айдарі» і «Азові». Всі грузинські добровольці - або ветерани війни в Абхазії, або відставні військові в Грузії. 
Нагадаємо, Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що в боях на Донбасіза добу загинуло 11 і поранено 13 військовослужбовців збройних сил РФ.  Джерело

Грузини-добровольці в АТО помстилися росіянам за вбитого одноплемінника, знищивши 40 бойовиків Грузини-добровольці в АТО помстилися росіянам за вбитого одноплемінника, знищивши 40 бойовиків Reviewed by Denis 55 on 17:28 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.