Одеситка, яка народила відразу 5 малюків, отримала квартиру в подарунок

Одеситка, яка народила відразу 5 малюків, отримала квартиру в подарунокМіська влада подарувала трикімнатну квартиру і пообіцяла зробити в ній ремонт.


Одеситка Оксана Кобелецкая, яка народила відразу п'ятьох дітей отримала від міської влади трикімнатну квартиру на 100 кв. м. у новобудові.

Про це повідомляє прес-служба Одеської міськради.
"Народження одночасно п'ятьох дітей - унікальний випадок для Одеси і для всієї України. Відразу за п'яти малюків піклуватися непросто, тому міська влада всебічно вивчають можливості допомоги цій сім'ї. Перший крок вже зроблено - за дорученням міського голови Геннадія Труханова сім'ї, де з'явилися на світ пятерняшки, виділена трикімнатна квартира. І далі місто підтримає сім'ю і допоможе виростити дітей", - розповіла заступник міського голови Зінаїда Цвірінько.
Також вона додала, що до часу вселення великої родини квартира буде відремонтовано та повністю готова для проживання.       Джерело: УкрМедіа

Одеситка, яка народила відразу 5 малюків, отримала квартиру в подарунок Одеситка, яка народила відразу 5 малюків, отримала квартиру в подарунок Reviewed by Denis 55 on 22:09 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.