У Європі готуються до пересадки тіла російському програмісту

У Європі готуються до пересадки тіла російському програмісту
Італійський хірург Серджо Канаверо шукає в Німеччині клініку, де б можна було провести першу в історії операцію з пересадки тіла невиліковно хворому російському програмісту Валерію Спиридонову.
Операція коштує $ 20 млн.


Газеті The Daily Star лікар зазначив, що в проекті будуть задіяні передові німецькі технології.
"Механічна структура, яка з'єднає спинний мозок, проводиться в Німеччині. Так чому б цьому стрибку в історії медицини не відбутися тут!" – Каже Канаверо.
Під час пересадки мозок пацієнта буде охолоджений до 10-15° С, після чого його голову відріжуть і будуть зшивати з донорським тілом.
Нейрони спинного мозку передбачається склеїти біологічним клеєм, а їх дію стимулювати слабким електричним струмом. Пацієнту доведеться лежати в медичній комі близько місяця.


Труднощі при проведенні процедури – в тому, що лікарям потрібно буде з'єднати нервову систему, кровоносні судини і спинний мозок голови з тілом донора.
Операція коштує $20 млн.           Джерело: УкрМедіа

У Європі готуються до пересадки тіла російському програмісту У Європі готуються до пересадки тіла російському програмісту Reviewed by Denis 55 on 12:03 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.