Росія нарощує сили на кордоні, аби вторгнутися на українську територію, - Турчинов

Росія нарощує сили на кордоні, аби вторгнутися на українську територію, - Турчинов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що Російська Федерація готує нові потужні удари по Україні і нарощує сили на кордоні, які можуть вторгнуться на українську територію.

Про це він заявив під час свого інтерв'ю,
Глава РНБО зазначив, що у нього є дані, які підтверджують, що Кремль зосередив величезну кількість своїх військ уздовж кордону з окупованим півостровом Крим. Турчинов повідомив, що там знаходяться війська двадцятого загальновійськового Західного військового округу Російської Федерації, а також танкове з'єднання. У завдання даних військ входить не тільки оборона але і наступ.
Секретар Ради національної безпеки і оборони України стверджує, що в Криму формується потужний бойовий кулак військ, які здатні нанести удар не тільки по Україні, але й по інших країнах Європи.              Джерело: УкрМедіа

Росія нарощує сили на кордоні, аби вторгнутися на українську територію, - Турчинов Росія нарощує сили на кордоні, аби вторгнутися на українську територію, - Турчинов Reviewed by Denis 55 on 12:52 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.