Захарченко у Москві похвалився, чому "ДНР" буде жити краще, ніж Придністров'я

 Захарченко у Москві похвалився, чому "ДНР" буде жити краще, ніж Придністров'яВатажок терористів звернув увагу на той факт, що Придністров*я нібито має недостатній економічний потенціал на відміну від Донецького регіону.


Олександр Захарченко, ватажок невизнаної "ДНР", розповів про 200 км українського кордону, які незаконно "контролюють" його бойовики. 
Сепаратистський ватажок був присутній на московській прес-конференції Захара Прилєпіна, де письменник презентував свою книгу "Все, що має вирішитися ...". Швейцарський журналіст вирішив задати питання про майбутнє квазіреспубліки, якій загрожує придністровський сценарій.
Захарченко в свою чергу звернув увагу на той факт, що Придністров'я нібито має недостатній економічний потенціал на відміну від Донецького регіону. "Воно [Придністров'я] має замкнутий простір, немає виходу до Росії. А ми з Росією маємо двісті з гаком кілометрів кордону, який на жаль, також і ваші колеги зі Швейцарії намагаються осідлати, щоб повернути його під юрисдикцію України", - заявив ватажок.
Захарченко вважає, що окуповані райони Донбасу будуть жити в повній гармонії з російським сусідом.            Джерело: УкрМедіа

Захарченко у Москві похвалився, чому "ДНР" буде жити краще, ніж Придністров'я Захарченко у Москві похвалився, чому "ДНР" буде жити краще, ніж Придністров'я Reviewed by Denis 55 on 01:41 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.