Передбачення для України: астролог прогнозує дострокові вибори через Савченко

Передбачення для України: астролог прогнозує дострокові вибори через Савченко


Звільнення Надії Савченко вносить корективи в розклад планет і руйнує астрологічні прогнози. Передбачення для України, а вірніше народних депутатів, обіцяють дострокові вибори.

Свої пророкування про Україну розповів астролог Влад Росс. Він поділився своїм баченням розвитку ситуації в парламенті. На думку астролога, Україну вже восени чекають дострокові вибори.
Астролог висловив упевненість, що нинішній Президент України Петро Порошенко "може спати спокійно", оскільки президентських перевиборів або дострокового складання повноважень в осяжному майбутньому не передбачається.
Восени 2016 року, за словами Росса, Україну очікує новий парламентський марафон . Така необхідність для українського парламенту зумовлена появою в парламенті Надії Савченко, активна політична діяльність якої "підірве" підвалини тихого життя нинішнього складу парламенту.
Раніше про можливість проведення дострокових парламентських виборів одночасно з президентськими висловлювався Микола Томенко, який представляє громадянський рух "Рідна Україна".               Джерело: УкрМедіа

Передбачення для України: астролог прогнозує дострокові вибори через Савченко Передбачення для України: астролог прогнозує дострокові вибори через Савченко Reviewed by Denis 55 on 00:40 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.