Іраклі Макацарія і Олена Лесик після проекту займаються своїми справами (фото)

Іраклі Макацарія і Олена Лесик після проекту займаються своїми справами (фото)
Іраклі Макацарія і Олена Лесик після проекту стали об'єктами уваги безлічі телеглядачів. Мало хто вірив в їх щирі відносини. Тепер же коли все встало на свої місця, хлопці активно займаються собою.
Як відомо, протягом тривалого часу намагалися довести всім шанувальникам шоу «Холостяк - 6», що вони є парою. Деякі до сих пір, втім, думають, що щирими їхні стосунки не назвеш. Скільки людей, тільки думок, тому Іраклі і Алена більш не збираються нікому нічого доводити, а просто живуть своїм життям.


Обидва є активними користувачами Інтернет мережі, і відповідно, соціальних мереж. Судячи по знімках, які публікують прославилися закохані, у кожного своя місія і погляди на життя. Але і це не заважає їм бути разом.

Так, останнім часом екс-холостяк публікує фото, підписуючи їх різними мудрими афоризмами. Наприклад, «Якщо ти ненавидиш, значить, тебе перемогли» або «якщо боїшся вовка, то в ліс не підеш». Що саме штовхнуло Іраклі на філософію поки що невідомо.
Іраклі Макацарія і Олена Лесик після проекту займаються своїми справами (фото)
А ось Олена активно зайнялася бізнесом, раз у раз рекламуючи новий бренд. КРІМ усього іншого, судячи по знімку з баночкою свіжовичавленого соку, вона вирішила скористатися порадами безлічі фахівців і харчуватися протягом декількох днів тільки соками. Ця система називається - детокс.

Іраклі Макацарія і Олена Лесик після проекту займаються своїми справами (фото)Джерело: УкрМедіа

Іраклі Макацарія і Олена Лесик після проекту займаються своїми справами (фото) Іраклі Макацарія і Олена Лесик після проекту займаються своїми справами (фото) Reviewed by Denis 55 on 11:22 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.