Бойовики «ДНР» розкрили плани щодо захоплення Одеси (ВІДЕО)

Бойовики «ДНР» розкрили плани щодо захоплення Одеси (ВІДЕО)

Серед бойовиків поширюється інформація про взяття Одеси в окупацію.

Командир першої розвід роти 1- Слов’янської осмбр із позивним «Печеніг» детально розповів про плани, які ставить керівництво перед його бійцями. 
Бойовик запевняє, що його бригада повністю підготовлена до імовірного наступу ЗСУ. При цьому «Печеніг» впевнено сказав про те, що рано чи пізно вони доберуться до Одеси, тобто спокійно окупують ще половину територій українських. 
«Бригада у постійній бойовій готовності, 5 разів на тиждень стріляють, постійні тренування. Особовий складу готовий до бою на 90%. Ми не за війну, але ми готові воювати. Ми готові до того, що дадуть ціль. Знаєте ми готові по маршруту Одеса: Оперний театр – Дюк попереду, у напрямку Деребасівської, до Мішки Одесита пройти маршем переможним. 70 % бійців підрозділу такі погляди розділяють», - заявив «Печеніг».
«Печеніг» також запевнив, що «ДНР» повністю дотримується прописаних у Мінську пунктів у домовленостях. 
«Ми будемо дотримуватись обіцянок, по угодам підписаним у Мінську. А противники рано чи пізно повинен буде щось робити. Якісь акції, маленькі наступальні операції, може розвідку боєм. Наша єдина надія на те, що ми на цю розвідку боєм відповімо, достойно. Поки через Одесу не вийдемо й на Бухарест», - сказав бойовик.


Більшості з них просто доведеться здаватись, або загинути у боях.  Джерело: УкрМедіа

Бойовики «ДНР» розкрили плани щодо захоплення Одеси (ВІДЕО) Бойовики «ДНР» розкрили плани щодо захоплення Одеси (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 12:55 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.