Росіянин відрубав другу дітородний орган через суперечку, у кого більше


Росіянин відрубав другу дітородний орган  через суперечку, у кого більше
Цікаво, що потерпілий не став звертатися в поліцію.
Знаряддя злочину.
Незвичайне кримінальне подія трапилася в селі Нікольськ Янаульского району російського Башкортостану. Два товаришував з дитинства місцевих жителя, 51-річний та 47-річний, під час спільної пиятики вирішили посперечатися, у кого з них статевий член більше. В результаті один з товаришів по чарці позбувся цього органу, передає прес-служба МВС Республіки Башкортостан .


Про те, що трапилося правоохоронці дізнались від лікарів Янаульской райнной лікарні, куди чоловік був госпіталізований. Крім відсутності статевого органу медики виявили у нього ще й травму голови.
В ході розслідування з'ясувалося, що напередодні події друзі дитинства протягом двох діб безпробудно пиячили в будинку одного з них. У результаті між ними виникла суперечка про те, чиє чоловіче достоїнство довше, і вони вирішили ними помірятися. Програвший не стерпів образи і схопився за сокиру. Спочатку він вдарив товариша по чарці по голові, а коли той втратив свідомість - відрубав йому безпосередню причину своєї поразки в суперечці.
За словами медиків, які займаються лікуванням потерпілого, в даний час його життю ніщо не загрожує. Поранення голови виявилося не смертельним. А ось дітородний орган пришити вже не вдасться.
51-річний раніше судимий чоловік, що пішов на злочин з-за власних комплексів, вже затриманий поліцейськими.
В його відношенні порушено справу за статтею 111 Кримінального кодексу Російської Федерації - "Умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю". Джерело: УкрМедіа

Росіянин відрубав другу дітородний орган через суперечку, у кого більше Росіянин відрубав другу дітородний орган через суперечку, у кого більше Reviewed by Denis 55 on 14:49 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.